اجاره ویلای شمال روزی ۱۴ میلیون تومان!
2022-03-25
رونمایی از کمپر ون‌ های نیسان
2022-03-25

تجربه ای متفاوت از یک کمپ 200 هزار دلاری!

تجربه ای متفاوت از یک کمپ 200 هزار دلاری!/ کیفیت آلمانی برای ماجراجویی با پیکاپ های آمریکایی (+عکس)

استفاده از فیبرکربن در ساختار کابین کمپرها موجب شده تا وزن کل وسیله نقلیه پس از نصب آن کاملا مدیریت شود. وزن خالص مدل ST برابر 460 کیلوگرم و مدل XT برابر با 750 کیلوگرم است.

 GEHOCab تولیدکننده مطرح آلمانی انواع کمپ های پیشرفته ویژه پیکاپ و لوازم جانبی مرتبط است. این کمپانی یک نمایندگی فروش با نام  GEO-cab در سن دیگو(آمریکا) را نیز فعال کرده تا پیکاپ های درشت اندام موجود در آمریکا نیز امکان سفارش و استفاده از افزونه های تولیدی GEHOCab را داشته باشند.

اخیرا تصاویری از کمپرهای طراحی شده برای وانت های فول سایز فورد سری-اف، رم و شورولت سیلورادو منتشر شده که در ادامه مشاهده می کنید.

کوچکترین افزونه کمپ GEO-cab مدل ST نام دارد که دارای ابعاد 3950 در 4250 میلیمتر است و ارتفاع سقف نیز برابر با 1999 میلیمتر است. از امکانات شاخص کابین می توان به جای خواب برای 2 نفر و همچنین امکان سفارش امکانات برای جای خواب بیشتر، فضای قابل تغییر برای حمام(غیرثابت)، فضای نشیمن و کابینت آشپزخانه اشاره کرد.

 

مدل LT در واقع کابین میان سایز این کمپانی است که جای خواب برای 4 نفر را پیشنهاد می دهد اما ارتفاع سقف دقیقا مانند مدل اس تی است. این مدل روی جیپ گلادیاتور، لندروور دیفندر و … قابل نصب است.

مدل LR دارای طول بیشتر(4849 میلیمتر) است اما ارتفاع سقف به 1950 میلیمتر کاهش یافته است. جای خواب قابل تغییر برای 2 یا 4 نفر و حمام(غیرثابت) در این مدل نیز تعریف شده است. این کمپر روی محصولاتی مانند تویوتا تاکوما، فورد رنجر و  نیسان فرانتیر قابل نصب است.

پرچمدار کمپرهای این کمپانی مدل XT است که دارای طول 6000 میلیمتر و ارتفاع سقف 2149 میلیمتر است. این کابین دارای فضای خواب برای 5 نفر و حمام ثابت است.

استفاده از فیبرکربن در ساختار کابین کمپرها موجب شده تا وزن کل وسیله نقلیه پس از نصب آن کاملا مدیریت شود. وزن خالص مدل ST برابر 460 کیلوگرم و مدل XT برابر با 750 کیلوگرم است.

قیمت این کمپرها از 130 هزار دلار آغاز می شود و با توجه به شخص سازی های مدنظر مشتری امکان افزایش قیمت تا 200 هزار دلار نیز وجود دارد.

مازیار دانیالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code