رد پای مرسدس بنز در یک خانه لوکس متحرک !

خودرو های خانه به دوش در ایران
2022-03-09
نانویی کمپر ضد آب برای آینده
2022-03-09

رد پای مرسدس بنز در یک خانه لوکس متحرک !

یونیماگ یکی از باسابقه ترین برندهای فعال در مجموعه مرسدس بنز است.  این خودرو اولین بار در سال 1946 معرفی و یکسال بعد وارد فاز تولید انبوه شد. این خودروی چندمنظوره در واقع نوعی کامیون کوچک مجهز به سامانه چهارچرخ محرک بود که با توجه به ویژگی های برتر خود، طی دهه های بعد نیز تولید آن تداوم یافت.

با توجه به کیفیت بالا، جذابیت برند و فضای مناسب برای تغییرات، کمپانی های مختلف فعال در توسعه آفرودرها و همچنین کمپرها سراغ یونیماگ می روند تا پروژه های شخصی سازی خود را اجرا و به نمایش بگذارند.

در یکی از همین موارد، کمپانی SOD دیزاین که دفتر مرکزی آن در مونیخ(آلمان) قرار دارد، کمپری با نام SOD RISE 4X4 را معرفی کرده که یونیماگ را تبدیل به یک ماژول متحرک برای زندگی لوکس کرده است!

این پروژه شامل هیچگونه تغییرات فنی در قوای محرکه نمی شود و فقط بر ایجاد یک کمپر متفاوت متمرکز شده است.

برای تامین انرژی الکتریسیته مورد نیاز فضای داخل این خانه متحرک از یک باتری لیتیوم-یون 400 امپر ساعت و همچنین پنل خورشیدی 840 وات استفاده شده است. اس او دی رایز توانایی حمل 400 لیتر آب تازه و 150 لیتر آب خاکستری را دارد.

این محصول مجهز به سیستم تهویه چهارفصل است که امکان استفاده در هر شرایط آب و هوایی را فراهم می کند.

در رابطه با قیمت کمپر اطلاعات محدودی وجود دارد اما نمونه 400 اسب بخاری آن در بازار آلمان 899900 یورو قیمت خورده که همین مدل برای بازار آمریکا بالای 1 میلیون دلار قیمت گذاری شده است.

یونیماگ SOD RISE 4X4 از ژوئن 2022 در دسترس مشتریان قرار خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code